Karatisti Šibenika 1066 su imali još jedan uspješan vikend. Ovog vikenda u Jastrebarskom je održano prvenstvo Hrvatske, a Šibenčani su ostvarili izvrsne rezultate i još jednom potvrdili kvalitetu svog rada te visoku razinu natjecateljske spremnosti.
U snažnoj konkurenciji najboljih hrvatskih karataša, šibenski su natjecatelji pokazali iznimnu borbenost, predanost i sportski duh, osvojivši ukupno sedam medalja(četiri srebrne i tri brončane).
Srebrom su se okitili: Mate Zoričić, Bartul Lovrić, Ema Dunkić i Luce Mirčeta, a bronce su osvojili Roko Županović, Tona Zoričić i Gabrijela Županović. Iz kluba ističu kako su iznimno ponosni na svoje natjecatelje koji su dostojno predstavljali Šibenik i Karate klub Šibenik 1066.
Rezultate koje su naši mladi karataši ostvarili, plod su dugogodišnjeg rada, truda i discipline. Ponosni smo na svaku borbu i svaki korak naprijed koji naši sportaši ostvaruju, poručili su iz kluba. U klubu dodaju kako će se natjecatelji nakon ovog uspjeha kratko odmoriti, a potom nastaviti s pripremama za nadolazeća državna i međunarodna natjecanja.

