U Zagrebu je ovog vikenda održano prvenstvo Hrvatske u hrvanju, na kojem je nastupao i šibenski klub. Šibenski borci su osvojili dvije medalje, Luka Batinica je osvojio brončanu medalju u kategoriji do 92 kg, ujedno i svoju prvu juniorsku medalju, a u uzrastu U-13, Marta Višnjić je osvojila srebrnu medalju.
Osim u Zagrebu, Šibenčani su bili i u Tuzli na međunarodnom turniru na kojem su Šimun Grabovac i Ivan Shapovalov osvojili brončane medalje, dok je Marta Višnjić bila srebrna.
Foto: Hrvački klub Šibenik

