Hrvačima Šibenika pet medalja iz Zagreba i Banja Luke

0
494
Hrvanje 1

U Zagrebu je ovog vikenda održano prvenstvo Hrvatske u hrvanju, na kojem je nastupao i šibenski klub. Šibenski borci su osvojili dvije medalje, Luka Batinica je osvojio brončanu medalju u kategoriji do 92 kg, ujedno i svoju prvu juniorsku medalju, a u uzrastu U-13, Marta Višnjić je osvojila srebrnu medalju.

Osim u Zagrebu, Šibenčani su bili i u Tuzli na međunarodnom turniru na kojem su Šimun Grabovac i Ivan Shapovalov osvojili brončane medalje, dok je Marta Višnjić bila srebrna.

Foto: Hrvački klub Šibenik

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime