Prošle subote, Petrinja je bila domaćin prvenstva Hrvatske u hrvanju u slobodnom stilu za uzraste U-15 i U-20, na kojemu se okupilo više od 120 hrvača iz 15 klubova. Na prvenstvu je sudjelovao i Hrvački klub Šibenik sa svojih dvoje predstavnika.
Riječ je o Ivanu Iliću i Stipi Čilašu. Stipe je unatoč dobrim borbama ovog puta ostao bez medalje, dok je Ivano Ilić osvojio srebrnu medalju i tako postao viceprvak Hrvatske u slobodnom stilu.
Ivanu je to već drugo državno odličje ove godine, uz broncu u grčko-rimskom stilu koju je ostvario u uzrastu U-23. Osim hrvača Šibenika, iz kluba ističu i njihovog hrvača, Marka Klarića, koji je za HK Sesvetski Kraljevac u kategoriji U20 osvojio titulu prvaka Hrvatske u slobodnom stilu.

Foto: Hrvački klub Šibenik

