Mario Carević: Idemo se boriti i pokušati nešto napraviti, imamo se pravo nadati

0
693

Nakon najave sutrašnje utakmice sa stoperom Robertom Punčecom, u nastavku donosimo očekivanja trenera Maria Carevića, koji će po prvi put kao trener gostovati na Maksimiru.

Atmosfera je odlična, nastavljena na šest bodova u dva kola, ali se ne zanosimo. Znamo da će biti krvavo do kraja, da će biti borba za svaki bod, ali nas sigurno veseli. Svjesni smo svojih nedostataka i da će svaka utakmica biti borba, jer nogomet te odmah spusti i vrati u normalu. Što se tiče Dinama, naravno da su izrazit favorit, nećemo se lagati, igraju atomski i top nogomet, imaju širinu kadra i veliku mogućnost rotacije, jake intelektualce uklopljene u kolektiv, bit će nam sigurno teško. No, ja kao sportaš se imam pravo nadati i nitko mi ne može uzeti to pravo, jer smatram da i moji momci im mogu poremetiti planove i uzeti nekakav pozitivan rezultat. Idemo se boriti, pokušati nešto napraviti i imamo se pravo nadati. Nedostajat će nam samo Pozo, koji je u utorak operiran i sigurno da neće biti u kadru mjesec ipo dana. 

Foto: HNK Šibenik

Dvoboj Dinama i Šibenika igra se sutra od 21:00 h uz prijenos na MAX Sport 1.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime