Plivačice i plivači PK Šibenik su nastupili i na posljednjem kolu Otvorene ST lige za početnike i mlađe kadete. Bilo je ovo ujedno i posljednje njihovo natjecanje u ovoj natjecateljskoj sezoni.
PK Šibenik su predstavljali Teo Macura, David Slavica, Vito Ofner, Borna Horvatović, Rafaela Bašić, Sara Gović, Dominik Šupe, Petar Načev, Petar Blažević, Ante Paladin, Vito Ljepava, Petra Pešić, Božo Dodig i Niko Erceg. Na rasporedu su bile četiri discipline: 50 leđno, 100 prsno, 200 slobodno i 50 leptir.
Plivači Šibenika ukupno su osvojili 8 medalja. Jedinu zlatnu medalju osvojio je Ante Paladin u disciplini 100 prsno. Vito Ljepava je doplivao do dvije medalje i to srebrene u disciplinama 50 leptir i 200 slobodno. U disciplini 50 leđno još jedno srebro osvojio je Božo Dodig. U disciplini 200 slobodno do medalja su došli Niko Erceg i David Slavica. Niko je osvojio brončanu medalju dok je David bio srebrni.
Još jednu srebro i broncu osvojili su Teo Macura i Petar Načev. S posljednjim kolom malci idu na zasluženi odmor a početak sezone predviđen je za početak rujna.


