Šest igračica Viktorije pozvano u reprezentativni kamp

0
1361

U Varaždinu će se ovog tjedna održati reprezentativno okupljanje za vaterpolistice rođene 2011. godine i mlađe. U stručnom stožeru trenera Kovačevića bit će i trener Viktorije, Josip Petković, kao i šest igračica šibenskog kluba. Riječ je o Danijeli Ćaleta, Gabrijeli Dugopoljac, Luci Benat , Sari Dermaku, Viktoriji Rogić i Luci Šupe. Reprezentacija će u Varaždinu biti od 03. do 06. travnja.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime