Marta Višnjić zlatna, Ana Višnjić srebrna na debitantskom nastupu za HK Šibenik

0
644

Proteklog vikenda, točnije u subotu, Hrvački klub Šibenik je nastupio na tradicionalnom Gospić Openu. Šibenski klub je predstavljalo 16 hrvača i dvije hrvačice, što je curama bio prvi nastup u ligi.

U kategoriji početnika su nastupali:

Roko Malenica-s dvije pobjede i drugim porazom u borbi za 3. mjesto ostao bez medalje

Vigo Bura-pobjeda i poraz

Leonardo Prelević-jedan poraz

U kategoriji mlađih dječaka su nastupali:

Ivan Shapovalov-s četiri pobjede, osvojio zlatnu medalju

Šimun Grabovac-sa dvije pobjede i porazom osvojio brončanu medalju

Marko Perišić-s tri pobjede i porazom osvojio brončanu medalju

Franko Ercegović i Filip Nakić-nažalost izgubili u borbi za brončanu medalju

Mate Bura i Petar Jelovčić-nažalost nisu imali priliku za medalju

U kategoriji starijih dječaka su nastupali:

Petar Ćaleta-osvojio srebrnu medalju uz tri pobjede, u finalu poražen od aktualnog prvaka države

Jakov Bulat-osvojio brončanu medalju uz tri pobjede i poraz

Emil Rupić-osvojio brončanu medalju uz dvije pobjede i dva poraza

Lovre Vukičević-nažalost gubi u borbi za brončanu medalju.

U kategoriji cura su nastupali:

Marta Višnjić-osvaja prvo mjesto uz 3 pobjede.

Ana Višnjić-osvaja drugo mjesto uz dvije pobjede i poraz

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime