Proteklog vikenda, točnije u subotu, Hrvački klub Šibenik je nastupio na tradicionalnom Gospić Openu. Šibenski klub je predstavljalo 16 hrvača i dvije hrvačice, što je curama bio prvi nastup u ligi.
U kategoriji početnika su nastupali:
Roko Malenica-s dvije pobjede i drugim porazom u borbi za 3. mjesto ostao bez medalje
Vigo Bura-pobjeda i poraz
Leonardo Prelević-jedan poraz
U kategoriji mlađih dječaka su nastupali:
Ivan Shapovalov-s četiri pobjede, osvojio zlatnu medalju
Šimun Grabovac-sa dvije pobjede i porazom osvojio brončanu medalju
Marko Perišić-s tri pobjede i porazom osvojio brončanu medalju
Franko Ercegović i Filip Nakić-nažalost izgubili u borbi za brončanu medalju
Mate Bura i Petar Jelovčić-nažalost nisu imali priliku za medalju
U kategoriji starijih dječaka su nastupali:
Petar Ćaleta-osvojio srebrnu medalju uz tri pobjede, u finalu poražen od aktualnog prvaka države
Jakov Bulat-osvojio brončanu medalju uz tri pobjede i poraz
Emil Rupić-osvojio brončanu medalju uz dvije pobjede i dva poraza
Lovre Vukičević-nažalost gubi u borbi za brončanu medalju.
U kategoriji cura su nastupali:
Marta Višnjić-osvaja prvo mjesto uz 3 pobjede.
Ana Višnjić-osvaja drugo mjesto uz dvije pobjede i poraz

