Hrvatska ženska vaterpolo reprezentacija porazom je zaključila međunarodni pripremni turnir u Zagrebu. U dvoboju 6. kola, Barakudice su jučer na bazenu uz Savu poražene od pobjednika turnira, reprezentacije Velike Britanije s 19:7.
Britankama su pripale sve četiri dionice susreta, bilo je 2:3, 2:4, 3:5 i 0:7. Najbolja u redovima Hrvatske je bila Iva Rožić s tri pogotka, Ria Glas je postigla dva, Magdalena Butić i Nina Medić su postigle po pogodak.
Kod VB, Katy Cutler je bila najbolja igračica utakmice s sedam pogodaka, Cecily Turner je postigla pet. Hrvatska je turnir zaključila na drugom mjestu s dvije pobjede i dva poraza.

Foto: HVS

