Košarkašice Osnovne škole Tina Ujevića igrat će u finalu državnog školskog prvenstva u košarci. U polufinalnom su dvoboju u dvorani Veli Jože u Poreču svladale osječku Jagodu 36:34. Iako su tijekom cijelog susreta imale prednost, u jednom trenutku i plus 11, Osječanke su napravile dramu u posljednjoj četvrtini, ali nažalost po njih nisu uspjele preokrenuti susret. Kod Šibenika, Sutlović je ubacila 19 poena, Klarić 10, Rak 5 i Duić 2. U finalu će od 11:30 igrati protiv Ribara iz Siska.


