Rijeka produbila krizu Šibenika

0
451

Juniori Šibenika upisali su i treći uzastopni poraz u prvenstvu. U susretu su 25. kola 1. NL na gostovanju u Rijeci poraženi 4:0. Nakon prvog dijela nije bilo pogodaka, a onda su domaćini poveli u 47. minuti preko Bužića, u 59. minuti prednost je povećao Jakac. Četiri minute kasnije u strijelce se upisuje Čember, a konačan rezultat postavlja Jakac drugim pogotkom na susretu u 65. minuti.

Šibenčani su porazom ostali na 14. mjestu s 21 bodom. Nakon dva uzastopna gostovanja, u slijedećem kolu na Šubićevcu dočekuju Kustošiju.

HNK Rijeka: Vučetić, Bužić, Miškulin, Kitin, Valinčić, Blečić, Butić, Došen, Bilajac, Jakac, Mikloš

Još su igrali: Zubović, Žlibanović, Mrvčić, Salković, Čamber, Medojević

HNK Šibenik: Ilić, Baturina, Sopić, Mihaljević, Morić, Sekulić, Mučić, Morrison, Grbelja, Šalić Kulušić

Još su igrali: Rupić, Grgas Grando, Nakić Alfirević, Šalov, Kardoš, Buva