Šibenčanke druge na turniru u Trogiru

0
930

U Trogiru je proteklog vikenda održan međunarodni odbojkaški turnir Kairos za seniorke. Na turniru su osim domaćina OK Trogir, sudjelovale ekipe OK Šibenik 91, OK Vodice i OK Sloga.

Igračice trenera Skelina prvo su s 2:1 svladale ekipu Sloge, a potom identičnim rezultatom ekipu Vodica. U finalnom susretu protiv domaćina, Trogir je odnio pobjedu s 2:1 u setovima.

Boje Šibenika su branile: Antonija Ninić, Marta Krnić, Anđela Slavica, Nora Matić, Dora Erlić, Marta Bikić, Gabrijela Radnić, Ani Zeljak, Ana Labor, Gabi Goleš, Donjeta Temaj i Anđela Milić.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime