VNK Poliklinika Ribnjak Zagreb je novi veteranski prvak Hrvatske na jubilarnom 25. izdanju održanom proteklog vikenda na pomoćnim terenima Opus Arene u Osijeku u organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza. Domaćin prvenstva je bio NK Osijek, koji je osigurao najbolje moguće uvjete za odigravanje ovog prvenstva.
VNK Poliklinika Ribnjak je u finalnom susretu bila uspješnija od momčadi veterana VHNK Dubrovnik rezultatom 5:0 i potpuno zaslužno osvojilo titulu veteranskog prvaka Hrvatske.
Treće mjesto su osvojili veterani NK Primorac iz Stobreča, koji su poslije kaznenih udaraca bili uspješniji od momčadi NK Neretva Metković s 5:3. Najbolji igrač turnira je Hrvoje Štrok(Poliklinika Ribnjak), najbolji vratar je bio Ivan Matić(VHNK Dubrovnik), dok su najbolji strijelci Dragutin Golub(Veterani Zaprešić) i Darko Iličić(Libertas Novska) s po pet postignutih pogodaka. Na prvenstvu su sudjelovale rekordne 42 momčadi.


