Jučer su odigrana dva dvoboja četvrtfinala županijskog malonogometnog kupa. U prvom dvoboju CB Kula je s 3:2 pobijedila Mali Japan Ražine. Poveo je MJR preko Karla Bikića u petoj minuti, četiri minute kasnije Šime Petković zabija za izjednačenje, a već u sljedećem napadu Marko Mrdeža zabija za vodstvo Kule.
No, ni taj rezultat nije dugo stajao na semaforu, jer već u dvanaestoj Ante Vukičević zabija za 2:2. Taj rezultat na semaforu je stajao do 39′ kada Šime Petković svojim drugim pogotkom na susretu zabija za pobjedu i plasman Kule u polufinale kupa.
U drugom susretu, MNK Šibenik 1983 je s 3:0 svladao Čistu Veliku, nakon prvog dijela narančasti su vodili minimalnom prednošću pogotkom Lovre Ercegovića 19′. U trećoj minuti drugi pogodak postiže Ercegović, a konačan rezultat postavlja Luka Burazer u 33′. Dodajmo, kako je Šibenik susret završio s isključenim Karlom Živkovićem, dok su kod Čiste Velike isključeni Matej Biluš i Jure Pešić.
Dodajmo, kako je oba dvoboja sudila najbolja šibenska sutkinja Nina Nakić.

