Zorica: Donijeli su puno radosti i uzbuđenja, sigurno zaslužuju novu priliku

0
836

Nakon jučerašnje analize za MNK Crnicu, s Ivanom Zoricom donosimo i rezime za drugi šibenski malonogometni klub, MNK Šibenik 1983. Nekadašnji prvoligaš, finalist kupa i sudionik Superkupa Hrvatske, zbog financijskih problema je nažalost ove godine morao odustati od drugog ranga hrvatskog futsala, a neka bolja vremena će čekati kao sudionik ŽMNL.

Futsal trener Ivan Zmija Zorica, dao je svoje viđenje o MNK Šibenik:

Nakon šokantnih vijesti da MNK Šibenik 1983 više neće nastupati u 1. HMNL te da klub nestaje s futsal scene, hrvatski futsal, nažalost, gubi jedan veliki klub – majstora kup-natjecanja i uvijek odlične atmosfere na Baldekinu. Zašto je došlo do ovakvih zbivanja u klubu, možemo samo nagađati i slušati glasine, bilo one istinite ili ne.

Ipak, povratak u ŽMNL donosi tračak nade – činjenica da klub i dalje postoji sprječava njegovo potpuno gašenje te daje priliku za čekanje boljih dana i novi uzlet prema najvišim razinama hrvatskog futsala. Hoće li pronaći snage i volje za povratak?

Nadam se da hoće, jer ovaj klub mnogima znači mnogo. Donio je puno radosti i uzbuđenja, a nekadašnji prvoligaš sigurno zaslužuje novu priliku kako bi se na Baldekinu ponovno zaorila pjesma: “Ale, ale, ti jedini, ti najbolji, Šibeniče!”

Foto: MNK Šibenik 1983

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime