ŽMNL: Nove pobjede Kule i Bilica

0
224

Proteklog vikenda odigrane su utakmice 9. kola županijske malonogometne lige za seniore i i 7. kola za veterane, a novo kolo donijelo je i nova slavlja aktualnih prvaka Kula i Bilica. Kula je u ovom kolu, nakon dvotjedne pauze svladala Tribunj 4:2. Dvostruki strijelac bio je Hrvoje Spahija u 8′ i 11′, a po jednog su dodali Santino Jurišić u 20′ i Šime Petković u 39′. Strijelci za Tribunjce su bili Stipaničev u 21′ i Babun u 24′.

Nakon ovog kola Kula i Perković dijele prvo mjesto s 21 bodom, obje ekipe imaju maksimalan učinak od sedam pobjeda.

U 7. kolu veteranskog dijela, Bilice su s 2:1 svladale Murter. Žuti su poveli u 14. minuti autogolom Daniela Ježine, no samo tri minute kasnije rezultat je poravnao Bruno Mudronja. Osam minuta prije kraja susreta Mile Gatara donosi sedmu pobjedu Bilicama golom za konačnih 2:1. Nakon sedmog kola, Bilice su uvjerljivo na prvom mjestu s maksimalnih 21, prvi pratitelji su Barutana i Knin sa po 13 bodova.